آموزش ها و سمینارهای تخصصی:

واحد آموزش این شرکت با همکاری شرکت افراح در سال 1385 باهدف ارائه خدمات آموزشی تخصصی مهندسی ابزار دقیق تاسیس گردید. این شرکت به پشتوانه اساتید مجرب در صنایع مختلف ازجمله نفت، گاز و پتروشیمی مفتخر است در سالهای گذشته جوابگوی بخشی از نیازهای آموزشی صنایع کشوردر زمینه های تخصصی بوده است.

این شرکت با همکاری واحد آموزش شرکت افراح بعنوان اولین آزمایشگاه اکردیته کالیبراسیون کنتورهای سیالات گازی و گاز طبیعی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کالیبراسیون جریان استاتیک و دینامیک سیالات و دوره های کالیبراسیون مراجع جریان سیالات بصورت تئوری و عملی نموده است.

کلیه ی دوره های تخصصی شامل مباحث تئوری مانند تعاریف اولیه، تشریح ساختمان کنتور ها، محاسبات و اعمال ضرایب تصحیح، استخراج اطلاعات از گواهینامه کالیبراسیون و ... می باشند.

این شرکت با همکاری واحد آموزش شرکت افراح در سالهای گذشته افتخار برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای مختلفی را جهت شرکتهای نفت ، گاز، پتروشیمی داشته است از جمله شرکت های پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، سازمان ملی استاندارد، پتروشیمی جم، شرکت ENI ایتالیا و... همچنین سمینارهای علمی متعددی با شرکت های Trigas FI , SIKA, Bopp&Reuter, Beamex برگزار نموده است که تا کنون بیش از 1430 نفر از متخصصان کشور در این سمینار ها یا دوره های آموزشی شرکت نموده اند.

عناوین دوره های آموزشی

عنوان دوره : مبانی و اصطلاحات کالیبراسیون و اندازه گیری دینامیک حجم گازها

کد دوره : N01
پیشنیاز : ندارد
طول دوره : 16 ساعت
 

عنوان دوره : آشنایی با ساختار انواع میتر و نحوه اتخاب میترها جهت کابردهای مختلف

کد دوره : T01
پیشنیاز : N01
طول دوره : 16 ساعت

 
عنوان دوره :کالیبراسیون فلومترهای گازها بروش حجمی (Volumetric) طبق استانداردهای AGA

کد دوره : T02
پیشنیاز : N01
طول دوره : 16 ساعت

 
عنوان دوره :کالیبراسیون کوریولیسهای گاز جرمی کاربرد نازل های سوخت رسان خودروها

کد دوره : T03
پیشنیاز : N01
طول دوره : 16 ساعت

 

جهت ثبت نام در دورهای آموزشی عمومی می توانید درخواست خود را به همراه سوابق و اطلاعات کامل تماس به آدرس ایمیل info@itechisatis.com ارسال فرمایید.

در مورد درخواست جهت برگزاری دوره ها در محل صنایع نیزلطفا درخواست خود را بصورت فاکس با ذکر تعداد نفرات به فاکس این شرکت ارسال فرمایید.

این شرکت در نظر دارد سمینارها و دوره های تخصصی کالیبراسیون با حضور اساتید خارجی نیز برگزار نماید، بزودی زمان برگزاری آن به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.